- Krem do twarzy z kwasem azjatykowym dla skóry suchej i odwodnionej.
Intensywnie regenerujący krem nawilżający
Peel Mission Asiatic Peel Cream
Pojemność: 50 ml
Peel Mission Asiatic Peel Cream - Intensywnie regenerujący krem nawilżający - to zaawansowany produkt do pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej, zapewniający intensywne i długotrwałe nawilżenie. Dzięki unikalnej formule, krem łączy w sobie kwas azjatykowy i wielonienasycone kwasy tłuszczowe z drzewa Sacha Inchi, co sprawia, że skóra jest dogłębnie nawilżona i wygładzona aż po poziom komórkowy. Dodatkowo wspiera łagodzenie podrażnień, wzmacnia barierę naskórkową oraz chroni przed utratą wody przez naskórek.
Dzięki swoim właściwościom, krem Asiatic Peel doskonale nawilża skórę, pozostawiając ją odświeżoną i promienną. Jego lekka konsystencja sprawia, że jest przyjemny w użyciu, a efekt nawilżenia utrzymuje się przez długi czas.
Składniki aktywne
Kwas azjatykowy, naturalnie występuje w wąkrocie azjatyckiej, działa nawilżająco poprzez stymulację syntezy kwasu hialuronowego, przyspiesza gojenie mikrouszkodzeń, odbudowując tym samym funkcje barierowe naskórka.
Wnkt z sacha inchi to kompozycja wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z tropikalnego drzewa sacha inchi i gliko-ceramidów o właściwościach nawilżających i regenerujących skórę suchą i wrażliwą. Uzupełnia niedobory lipidów naskórka, przywracając właściwy stan nawilżenia i elastyczność skóry.
Inhibitor ceramidazy to kompleks regenerujący barierę naskórkową i przywracający nawilżenie naskórka. Stymuluje syntezy lipidów poprzez obecność związku wapnia, ograniczając degradację ceramidów.
Skwalan jest składnikiem spoiwa międzykomórkowego, zapewnia odpowiednią strukturę wodno-lipidową skóry, działa nawilżająco, wzmacnia barierę lipidową skóry. Zwiększa transport składników aktywnych w głąb skóry.
Olej ze słodkich migdałów jest bogaty w substancje odżywcze, takie jak witaminy A, E, D, B, proteiny i sole mineralne. Wpływa pozytywnie na jędrność i elastyczność skóry, zapobiega odwodnieniu komórek, wzmacnia lipidową barierę skóry.
Oliwa z oliwek zawiera kwas oleinowy, polifenole, tokoferol i skwalen. Regeneruje płaszcz hydrolipidowy skóry, zmiękcza, zapobiega utracie wody z naskórka, działa antyoksydacyjnie.
Witamina E posiada silne działanie antyoksydacyjne, ujędrnia skórę, odżywia, wzmacnia naczynia krwionośne, przyspiesza regenerację, chroni przed czynnikami zewnętrznymi.
Wskazania
- dla skóry suchej, odwodnionej
- podrażnienia spowodowane przesuszeniem
- naruszona bariera hydrolipidowa skóry
Działanie
- natychmiastowo długotrwale nawilża
- wygładza naskórek na poziomie komórkowym
- łagodzi podrażnienia
- wzmacnia barierę naskórkową i zapobiega transepidermalnej utracie wody (TEWL)
Sposób użycia
- Oczyść skórę twarzy i przetrzyj ją tonikiem.
- Następnie zaaplikuj krem i wmasuj kolistymi ruchami.
- Poczekaj, aż krem się wchłonie.
Stosować dwa razy dziennie rano i wieczorem.