SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

MESOPEEL Dermatologiczne pilingi chemiczne (peeling medyczny)

( ilość produktów: 13 )

Dermatologiczne pilingi chemiczne (pilingi medyczne) mesopeel ® z laboratorium mesoestetic ® to grupa profesjonalnych preparatów o wyjątkowych właściwościach eksfoliacyjnych i terapeutycznych. Mesopeel po przeprowadzeniu niezbędnych badań zostały zarejestrowane jako wyroby medyczne kl. I, dlatego gwarantują najwyższe bezpieczeństwo stosowania i potwierdzoną skuteczność. Pozwalają na kontrolowane złuszczanie wierzchnich warstw naskórka przy użyciu czynników i substancji chemicznych o różnej sile działania. Ze względu na ich wielokierunkowe działanie, wysoki profil bezpieczeństwa (status wyrobu medycznego) i szerokie właściwości terapeutyczne (terapia przeciwstarzeniowa, terapia trądziku i przebarwień) peelingi mesopeel z powodzeniem wykorzystywane są w praktyce lekarskiej (dermatologia i medycyna estetyczna) oraz w kosmetologii.

Pilingi mesopeel z uwagi na wysokie stężenia kwasów i niskie pH skutkujące stosunkowo silną reakcją skórną, są przeznaczone wyłącznie do stosowania przez przeszkolonych lekarzy i kosmetologów. Nasza hurtownia oferuje wsystkie produkty z serii mesopeel oraz profesjonalne szkolenia dla profesjonalistów z branży kosmetycznej przygotowujące do pracy na tych preparatach.

Dermatologiczne (medyczne) pilingi chemiczne mesopeel® mesoestetic®

  • Zarejestrowane jako wyroby medyczne klasy I.
  • Innowacyjna gama pilingów dermatologicznych, przeznaczonych do zabiegów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii.
  • Wszechstronne możliwości terapeutyczne wynikające z zastosowania wielu rodzajów hydroksykwasów i unikalnej, hydroglicerynowej formuły preparatów.
  • Wyraźnie dostrzegalne, szybkie, długotrwałe i kumulatywne efekty terapeutyczne.
  • Możliwość stosowania monoterapii i technik łączonych w ramach gamy mesopeel®, jak również łączenie z innymi zabiegami medycyny estetycznej i kosmetologii.
  • Przeznaczone do stosowania na wiele wskazań i na różnych obszarach skóry (twarz i ciało).
  • Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami i certyfikatami jakościowymi.
Pokaż tylko
Obszar zabiegowy
Cena
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 443 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Super
2024-06-20
Szybko, sprawnie, bez zarzutów
pixelpixelpixelpixel