SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Skinarte

( ilość produktów: 13 )

Marka SKINARTÉ wykorzystuje najnowsze odkrycia naukowe oraz najnowocześniejsze składniki aktywne w tworzeniu kosmetyków. Tworzy innowacyjne formuły kosmetologiczne, które stymulują głęboką przemianę i odnowę skóry. Produkty SKINARTE wykorzystują starannie wyselekcjonowane składniki aktywne, których skuteczność jest potwierdzona w wyniku intensywnych badań prowadzonych w wiodących laboratoriach na całym świecie. Marka łączy wybrane składniki w autorskie kompleksy i na ich bazie tworzy własne formuły potwierdzając ich skuteczność we własnym laboratorium w badaniach w warunkach klinicznych.

Pokaż tylko
Obszar zabiegowy
Linia kosmetyków
Cena

Profesjonalna pielęgnacja to sztuka - SKINARTÉ

Filozofia marki SKINARTÉ opiera się na łączeniu topowych rozwiązań z zakresu kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej, tworzonych pod ścisłym nadzorem ekspertów. Marka wierzy, że pielęgnacja skóry to sztuka, która wymaga zaangażowania i doświadczenia. Dlatego kosmetyki są opracowywane przy udziale doświadczonych kosmetologów oraz ekspertów w dziedzinie badań dermatologicznych.

W tworzeniu produktów SKINARTE wykorzystuje się nowoczesne biotechnologie oraz innowacyjne metody laboratoryjne. Składniki aktywne, które znajdziesz w tych wyjątkowych kosmetykach, zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem ich skuteczności oraz możliwości łączenia w kompatybilne kompleksy. Działanie kosmetyków SKINARTÉ jest wspierane przez nowoczesne promotory przenikania, które umożliwiają skuteczną stymulację procesów odnowy skóry w jej głębszych warstwach.

SKINARTE wyróżnia technologia, znana jako Cellular Delivery System (CDS). To rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie pielęgnacji skóry. Dzięki tej innowacyjnej biotechnologii, składniki aktywne są dostarczane z preparatu, przenikają w głąb skóry i są uwalniane w sposób skuteczny. CDS opiera się na multilameralnej strukturze, promotorach absorpcji i nośnikach najnowszej generacji, które zawierają optymalne stężenia składników aktywnych.

SKINARTÉ to dzieło zaawansowanej pielęgnacji, które powstaje dzięki pasji i doświadczeniu zespołu ekspertów. Marka współpracuje z cenionymi specjalistami z dziedziny kosmetologii, medycyny anti-age oraz biotechnologii, którzy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie przy opracowywaniu receptur kosmetyków.

Zapraszamy do odkrywania sztuki pielęgnacji SKINARTÉ, która pozwoli Ci cieszyć się efektami zabiegowymi klientów Twojego gabinetu! W hurtowni kosmepro.pl posiadamy pełną ofertę produktów marki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 442 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Bardzo pozytywnie oceniam szybko i sprawnie
2024-03-31
Wszystko ok. Polecam!
pixelpixelpixelpixel