SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kosmetyki INGENII

( ilość produktów: 12 )

Kosmetyki Ingenii to innowacyjne preparaty do profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, których receptury to wynik połączenia wiedzy płynącej z potrzeb rynku usług kosmetycznych oraz wiedzy naukowej i praktyki chemicznej. Powstały w wyniku szeregu badań laboratoryjnych, w trakcie których zweryfikowano wiele mechanizmów działania oraz metod łączenia surowców.

Sekret produktów Ingenii to połączenie substancji aktywnych w sposób zapewniający ich szerokie i komplementarne działanie na skórę. Do receptur kosmetyków starannie wytypowano składniki aktywne o potwierdzonej skuteczności działania, cechujące się doskonałą jakością, potwierdzonym pochodzeniem oraz bezpieczeństwem w użytkowaniu. O skuteczności kosmetyków decydują nie same zastosowane składniki aktywne ale ważne jest ich odpowiednie połączenie, aby w wyniku synergii wzajemnie wzmacniały swoje działanie. Proces ten zaowocował stworzeniem preparatów, które w pełni wykorzystują potencjał składników i pozwalają na osiąganie widocznych efektów w krótkim czasie.

Tak powstały niezwykłe preparaty Ingenii - (ingenium łac. talent, ingenious ang. pomysłowy, genialny) - genialne kosmetyki z pomysłem, oparte na doświadczeniu oraz wiedzy.

Kosmetyki INGENII do kompleksowej pielęgnacji gabinetowej i domowej

Kosmetyki Ingenii zostały stworzone z myślą o pielęgnacji gabinetowej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. To zabieg o szerokim spektrum działania oparty o 5 innowacyjnych produktów, które stosowane w ramach jednej procedury, poprawią kondycję skóry i zadziałają kompleksowo na wiele jej problemów. Uzupełnieniem pielęgnacji w gabinecie są produkty, które klient zastosuje samodzielnie w domu po zabiegu i pomiędzy seriami zabiegowymi, co zaowocuje wzmocnieniem i przedłużeniem efektów zabiegowych.

Pokaż tylko
Obszar zabiegowy
Cena
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 439 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
Polecam zakupy
2024-02-27
Super sprawna realizacja zamówienia, szybka dostawa. Polecam!
pixelpixelpixelpixel