SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Solverx

( ilość produktów: 50 )

Solverx to marka, która swoje wieloletnie doświadczenie na rynku kosmetologii oraz medycyny estetycznej przekuła w skuteczne rozwiązania wspierające konkretne potrzeby skóry. Dzięki współpracy z dermatologami i kosmetologami, formuły ich preparatów są oparte na solidnej wiedzy i praktyce, co gwarantuje ich wysoką jakość i efektywność.

Bliskość marki Solverx z klientami przez kilkanaście lat pozwoliła na głębokie zrozumienie najczęstszych problemów skórnych we współczesnym świecie. Marka, będąc blisko świata nauki, szybko reaguje na wszelkie zmiany technologiczne i korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań, aby oferować najbardziej zaawansowane produkty.

Pokaż tylko
Obszar zabiegowy
Linia kosmetyków
Cena

Kosmetyki Solverx Cosmetology Care

Solverx oferuje siedem linii produktowych dostosowanych do różnych potrzeb skóry, w tym 5 linii (poniżej 5 pierwszych) dedykowanych gabinetom kosmetycznym i medycyny estetycznej, skutecznych w rozwiązywaniu różnych problemów skórnych, takich jak: skóra atopowa, wrażliwa, dojrzała, z widocznymi objawami starzenia, z trądzikiem młodzieńczym, dojrzałym, różowatym, z przebarwieniami o różnym pochodzeniu, szorstkiej i poszarzałej, odwodnionej.

Kosmetyki profesjonalne do zabiegów w gabinecie

Absolute Concentrate
Specjalistyczne ampułki do zabiegów mezoterapii dla skóry wrażliwej, odwodnionej, z tendencją do trądziku oraz wymagającej odmłodzenia.

Acid Therapy
Linia kosmetyków na bazie kwasów do zabiegów peelingu chemicznego dla skóry trądzikowej, dojrzałej, z przebarwieniami różnego pochodzenia oraz tzw. „skóry palacza”.

Clean Skin
Linia przeznaczona do zabiegów oczyszczających dla skóry z zaskórnikami, zmianami zapalnymi, odpowiednia dla każdego typu skóry.

Premium Line
Produkty tej linii idealnie nadają się do skóry potrzebującej rewitalizacji, odmłodzenia, ochrony i nawilżenia. W jej skład wchodzą m. in. koncentraty i żele do zabiegów mezoterapii mikroigłowej oraz innych zabiegów.

Aqua Essence
Linia stworzona dla skóry trądzikowej, odwodnionej, z przebarwieniami różnego pochodzenia oraz z oznakami starzenia. W jej skład wchodzą płyny do oczyszczania wodorowego i do wprowadzania przy pomocy innych metod kosmetycznych.

Kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji domowej

AgeBiome Care
Skoncentrowana na utrzymaniu równowagi mikrobiomu skóry, co pomaga zachować zdrowie, odporność i młodzieńczy wygląd.

Atopic Forte
Produkty dedykowane skórze z AZS, łuszczycą, suchością oraz będącej po leczeniu izotretynoiną i kortykosteroidami.

Jakość i skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi

Marka Solverx z dumą prezentuje wyniki badań klinicznych przeprowadzonych na ich produktach pod nadzorem prof. dr hab. n. med. Joanny Narbutt oraz prof. dr hab. n. med. Aleksandry Lesiak z łódzkiej Dermokliniki. Badania te objęły zarówno dzieci od 3. roku życia, jak i dorosłych, którym aplikowano dwa preparaty: emulsję do mycia Atopic Forte oraz balsam do ciała Atopic Forte. Produkty te były testowane na pacjentach z umiarkowaną i łagodną postacią AZS.

Wyniki badań wykazały niemal 100% skuteczności produktów w zmniejszaniu objawów suchości skóry, podrażnień oraz świądu. Co więcej, większość uczestników badania potwierdziła wysoką efektywność emulsji i balsamu w zapobieganiu nawrotom objawów AZS. Preparaty Solverx nie tylko przywracają komfort skórze zmienionej chorobowo, ale także cechują się przyjemną aplikacją.

85% badanych zadeklarowało zmniejszenie objawów podrażnienia skóry.
76% badanych potwierdziło, że emulsja skutecznie zapobiega nawrotom AZS.

Produkty marki Solverx są dostępne w ofercie naszej hurtowni kosmetyki profesjonalnej, zapewniając najwyższą jakość pielęgnacji dla różnych typów skóry.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 443 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Super
2024-06-20
Szybko, sprawnie, bez zarzutów
pixelpixelpixelpixel