SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Praca w sklepie internetowym w Opolu - marketing

2021-04-02

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu internetowego do naszych sklepów z branży kosmetycznej: kosme.pl i kosmepro.pl. Oferujemy stałe zatrudnienie lub jeżeli jesteś freelancerem i nie chcesz się wiązać wyłącznie z jedną firmą możliwa jest współpraca np. w zakresie 1/4 lub 1/2 etatu.

Główne zadania:

  • obsługa social media - tworzenie i publikacja treści
  • pozyskiwanie influencerów i współpraca z nimi
  • obsługa blogów sklepu i hurtowni kosmetycznej - tworzenie i/lub korekta treści oraz ich publikacja
  • tworzenie fotografii produktowej i grafiki na potrzeby marketingu internetowego
  • email marketing
  • śledzenie trendów w branży kosmetycznej i analiza działań konkurencji
  • dbałość o spójny język komunikacji marki we wszystkich kanałach
  • współpraca z agencją SEO, SEM

Wymagania:

  • doświadczenie w marketingu internetowym
  • zdolności copywriterskie
  • doświadczenie w zakresie fotografii produktowej
  • umiejętności graficzne na poziomie niezbędnym do tworzenia grafik na potrzeby marketingu internetowego

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży kosmetycznej
  • znajomość SEO, SEM, analityki internetowej

Idealny kandydat?

Bloger, pasjonat social media i kosmetyków.

Oferujemy:

  • pełen etat - umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę - lub stała współpraca w niepełnym wymiarze czasu pracy na zasadach B2B - wskaż jakie masz oczekiwania
  • praca w siedzibie firmy lub w trybie mieszanym - połączona z pracą zdalną - wskaż jakie masz oczekiwania
  • w przypadku pełnego etatu czas pracy od poniedziałku do piątku (w godz. 8:00-16:00) z możliwością połączenia z pracą zdalną
  • wynagrodzenie podstawowe + premia od efektów
  • rabat pracowniczy na cały asortyment sklepu

Aplikacje (CV + list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail: kontakt@kosmepro.pl

(!) Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez KOSME PRO Anna Powiecka z siedzibą w Opolu na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

(!) Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, prosimy o zawarcie w aplikacji drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez KOSME PRO Anna Powiecka z siedzibą w Opolu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska."

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest KOSME PRO Anna Powiecka z siedzibą w Opolu, NIP:7543082106 (kontakt: ul. Aleja Przyjaźni 59G lok. 7, 45-572 Opole, tel. +48 732 730 399, adres email: kontakt@kosmepro.pl).
  2. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
  3. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
  4. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  5. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.
  8. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
  9. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 445 opinii
2024-05-13
Polecam zakupy
2024-03-20
Szybka , bezproblemowa obsługa
pixelpixelpixelpixelpixel