
W dniu 27 lutego 2020 r. zapraszamy do naszej hurtowni do wzięcia udziału w szkoleniu kosmetycznym dla profesjonalistów z branży kosmetycznej. Temat szkolenia to Właściwości i zastosowanie śluzu ślimaka w zabiegach kosmetycznych.
Szkolenie produktowo-zabiegowe z marką Nature Cosmetics to doskonała okazja do poznania serii profesjonalnych preparatów ze śluzem ślimaka Healthy Skin oraz poznania procedury i przebiegu zabiegu mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem tych produktów.
Koszt rezerwacji miejsca na szkoleniu wynosi 50 zł, a cała kwota przeznaczona jest do wykorzystania na zakup produktów Healthy Skin w dniu szkolenia. Ponadto każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat oraz drobny upominek.