Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PRACA: Przedstawiciel handlowy - kosmetyczny

2019-01-31

Hurtownia kosmetyki profesjonalnej KOSME PRO z s. w Opolu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy (woj. opolskie)

Hurtownia prowadzi sprzedaż kosmetyków profesjonalnych do salonów kosmetycznych, gabinetów medycyny estetycznej i ośrodków SPA. Zależy nam na osobie posiadającej umiejętności sprzedażowe, uczciwej, samodzielnej.

OPIS STANOWISKA:
  • Sprzedaż produktów kosmetycznych do gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej
  • Utrzymanie oraz aktywny rozwój bazy klientów na podległym terenie
  • Realizacja planów sprzedaży na podległym terenie
  • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji
WYMAGANIA:
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy handlowca
  • Dużym atutem będzie wykształcenie kosmetyczne (studium / technikum kosmetyczne, studia kosmetologiczne) albo udokumentowane doświadczenie w branży kosmetycznej
  • Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Umiejętność pracy w stresie
  • Dyspozycyjność
  • Wymagane prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie stałe + system prowizyjny
  • Profesjonalne szkolenia kosmetyczne produktowe i zabiegowe
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • Zniżki na posiadane w ofercie produkty
  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy - prowadzenie szkoleń, zarządzanie zespołem
  • Przyjazną atmosferę.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: kontakt@kosmepro.pl

(!) Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez KOSME PRO Anna Powiecka z siedzibą w Opolu na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

(!) Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez KOSME PRO Anna Powiecka z siedzibą w Opolu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska."

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest KOSME PRO Anna Powiecka z siedzibą w Opolu, NIP:7543082106 (kontakt: ul. Aleja Przyjaźni 59G lok. 7, 45-572 Opole, tel. +48 732 730 399, adres email: kontakt@kosmepro.pl).
  2. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
  3. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
  4. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  5. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.
  8. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
  9. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 428 opinii
2024-02-28
Super kontakt ze sprzedawcą!
2023-12-18
Szybko - sprawnie. Jedyny minus - niezgodność zdjęcia z artykułem - w zwyczajnych torebeczkach stringowych - a nie w pojemniku, jak na zdjęciu.
pixelpixelpixelpixel